درباره ما

درباره شرکت اروم فناوران برنا

درباره ما

شرکت اروم فناوران برنا به عنوان شرکت سهامی خاص (۱۷۰۹۶) با حضور متخصصان مهندسی پزشکی در گرایش های بیوالکتریک و بیومکانیک و حوزه پرستاری با محوریت ،طراحی و ساخت تجهیزات پزشکی فعالیت خود را شروع نموده است.

هدف ما

هدف اصلی که تیم برنا ارتقای سطح علمی و آشنای بیشتر جامعه با علم مهندسی پزشکی و خانواده بزرگ مهندسی زندگی می باشد امید است با عنایت حق تعالی در آینده ای نزدیک به این ارمان بارزش برسیم .

3
استراتژی ما

افزایش فعالیت و حضور در تمامی بخش های مهندسی پزشکی در قدم اول شمال غرب کشور و در قدم بعدی تمامی سطح کشور و آموزش های تخصصی مهارت های لازمه یک مهندس پزشک به دانش جویان علاقه مند این حوزه

مدرسین ما

مدرسین ما متشکل از متخصصین مهندسی پزشکی و پرستاری می باشد .: جناب دکتر میر حجت سیدی ،فوق دکتری مهندسی پزشکی بیوالکتریک و سرکار خانم نسرین خداوندگار کارشناس ارشد پرستاری و مهندس مریم ابراهیمی ،مهندس مهدی سلیمان پور ،مهندس فریاد حسین پور،مهندس مهدی معماریان کارشناسان موفق مهندسی پزشکی در زمینه بیوالکتریک و بیومکانیک می باشد.

دفاتر ما

دفتر مرکزی : ارومیه شهرک فرهنگیان شعبه دوم :ارومیه خیابان ذاکر

خدمات ما

برگزاری دوره های ضمن خدمت - برگزاری دوره های تعمیرات تجهیزات پزشکی -برگزاری دوره های مهارت مهندسی پزشکی - برگزاری دوره های پیش از دریافت پروانه کسب -دوره های آنلاین -دوره های زخم و پانسمان - دوره های مراقبتی و سرویس تجهیزات پزشکی -و تمامی دوره های که شما نیاز به تخصص یافتن در آن را دارید.

مدرسان ما

دیدار با مدرسان ما